projekt_3_02.jpg, 719B
domy łódź
projekt_3_06.jpg, 26kB
projekt_3_07.jpg, 17kB
DOMY ŁÓDŹ

Osiedle "Torfowy Rezerwat"

Zapraszamy Państwa do osiedla domków jednorodzinnych "TORFOWY REZERWAT". Na obszarze ponad 4 hektarów, położonych w kompleksie leśnym, w pobliżu rezerwatu przyrody "Torfowisko Rąbień", powstaje osiedle 32 indywidualnych wolnostojących domów. Lokalizacja osiedla w pobliżu drogi łączącej Aleksandrów Łódzki z Lutomierskiem pozwala na szybki dojazd do Łodzi, Zgierza czy też Konstantynowa Łódzkiego.

Osiedle "Torfowy Rezerwat" ma charakter osiedla ogrodzonego, zamkniętego, z szeroką drogą wewnętrzną (6-metrowy pas jezdny oraz chodniki szerokości 2x2 metry). Większość działek posiada powierzchnię 1000 m2. W każdym domu jest garaż, a przed nim miejsce na dodatkowy samochód. Do każdego domu podjazdy i dojścia do domu zostaną wykończone kostką brukową.

Naszą myślą przewodnią jest tworzenie ekologicznych domów, tanich w eksploatacji, co jest zgodne z ogólnoświatowa tendencją ochrony środowiska, w którym żyjemy. Aby uniknąć rozbieżności między oczekiwaniami potencjalnych nabywców a przyjętymi do realizacji projektami zapraszamy zainteresowane osoby do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacji obiektów jeszcze na początku realizacji. Pozwoli to na dostosowanie inwestycji do Państwa indywidualnych preferencji. Im wcześniej nawiążemy kontakt, tym większa gwarancja, że osiągną Państwo pełną satysfakcję, a zakup odbędzie się w atrakcyjnej cenie i na indywidualnie ustalonych warunkach płatności.

Budowa w toku, lista zainteresowanych klientów otwarta, zatem nie należy zwlekać, jeśli chcą Państwo mieć faktyczny wpływ na dom, w którym zamieszkacie.

Osiedle "Torfowy Rezerwat"

Firma Torfowy Rezerwat z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim wyrosła z doświadczeń firmy budowlanej Stan-Mal, której korzenie sięgają początku lat 70-tych. Naszą inicjatywą jest budowa osiedla domów jednorodzinnych w Aleksandrowie Łódzkim, na obrzeżach Rezerwatu Przyrody Torfowisko Rąbień.

Oferujemy Państwu do wyboru: domy dwukondygnacyjne (z użytkowym poddaszem) oraz domy parterowe.

Domy są całkowicie wykończone z zewnątrz, nowoczesne i eleganckie, wybudowane z materiałów najwyższej klasy, na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie.

To Państwo zdecydują, jak domy te będą wyglądać wewnątrz. W zależności od przyjętej przez Państwa koncepcji można zmienić układ ścian działowych i dowolnie poprowadzić instalacje wewnętrzne, unikając w ten sposób dodatkowych kosztów wiążących się z adaptacją czegoś, co już istnieje. Państwo decydują również o rodzaju i jakości materiałów używanych do wykończenia oraz o rodzaju ogrzewania (jakie będzie w/g Was najekonomiczniejsze). Można również czasowo nie wykańczać do końca wnętrz, które tymczasem nie będą użytkowane.

Należy również pamiętać, że kupując dom w budowie można odliczyć część podatku VAT za zakupione materiały budowlane. Oczywiście jeśli będą sobie Państwo tego życzyli, możemy doprowadzić dom do stanu deweloperskiego - jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możemy rozprowadzić wewnętrzną instalację elektryczną, czy też wodociągową, dostosować dom do zainstalowania systemu rekuperacji, czy też centralnego odkurzacza.

Z nami osiągną Państwo pełną satysfakcję i zamieszkają w wymarzonym domu!
b-motylduzy.gif, 2,2kB b-motylmaly.gif, 1,4kB b-mainleftb.gif, 7,6kB
Domy łódź TORFOWYREZERWAT© 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie JOEY